Бібліотека

Для кожного навчального закладу основним джерелом знань була і є — бібліотека.
Наша бібліотека не виключення, вже понад 90 років вона виступає в ролі джерела знань та досвіду людства. За цей довгий час вона змінила форму, що зробило знання доступнішими для кожного, але не поміняла своєї суті.
Освітні програми та підручники:
- Навчальні програми для загальноосвітньої підготовки
- Ел. підручники для 10 класу
- Ел. підручники для 11 класу
Цифри:
- >1500 примірників в книжковому фонді
- 400 учнів
- 122 загальна площа бібліотеки, в м. кв.
- >90 вік нашої бібліотеки
- 63 педпрацівників
- 32 підписки на періодичні видання газет та журналів
- 24 місця в читальному залі
- 4 персональних комп’ютера
- 1 телевізор, відео проектор, ксерокс
Ми співпрацюємо:
- Обласна бібліотека для молоді ім. М.Свєтлова
- Обласна універсальна наукова бібліотека
- Читацький клуб «Духовна спадщина»
Пряма мова про електрону бібліотеку
Ніхто не може заперечувати нам рухатись вперед, більше вчитися, більше хотіти щось знати. Знання — нам надають книги, але не завжди книга поруч. В сучасній інформаційній ері комп’ютерних технологій, важливими складовими стають електронні ресурси. Форма отримування інформації змінилась, а потреба в інформації залишається. Так традиційна бібліотека, яка несе інформацію тільки на паперових носіях, не відповідає сучасним нормам.
Для користувачів інформаційних ресурсів є допомога — це електронні бібліотеки. Електронна бібліотека — це копія класичної бібліотеки за своїми функціями: каталог, текстові та відеоматеріали — все в електронному вигляді. Доступ до джерела знань є ефективним та зручнішим. Головна задача бібліотеки є ії здатність забезпечення необхідним матеріалом кожного читача. Так електронна бібліотека є всесвітньою організацією вчених, студентів, читачів та дослідників: всіх, хто використовує інформацію в мережі. Ця інформація може бути пов’язана з джерелом матеріалів, даними оглядів або досліджень. Електронна бібліотека скоріше — специфічна технологія для зацікавлених користувачів. Але і класична бібліотека зі своєю консервативністю надає громадянам у книгозбірнях доступ до альтернативних джерел інформації. Іншими словами є таки раритетні видання, котрі доступні тільки для читачів тієї бібліотеки, в якій вони зберігаються.
Комп’ютерну еру не зупинити, постачальників як і користувачів інформаційних послуг стає все більше і більше, однак і книга, як матеріальний об’єкт, не має естетичного замінника.
Н. В. Слинько (бібліотекар)
Схема віртуального інформаційно-консультативного центру при бібліотеці.pdf
План роботи бібліотеки МВПУПІТ на 2012–2013 н. р..pdf
План роботи бібліотеки МВПУПІТ на 2013–2014 н. р..pdf
План роботи бібліотеки МВПУПІТ на 2014–2015 н. р..pdf
План роботи бібліотеки МВПУПІТ на 2016–2017 н. р..pdf
План роботи бібліотеки МВПУПІТ на 2017–2018 н. р..pdf