Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Навчальні заклади

Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій — єдиний у регіоні навчальний заклад, що готує фахівців для видавничо-поліграфічної галузі та сфери інформаційних технологій. Нині видавничо-поліграфічна справа перебуває серед тих галузей, які розвиваються найінтенсивніше і потребує підготовлених на сучасному рівні працівників.

Вищі навчальні заклади

Для того, щоб здійснювати підготовку молоді на найвищому професійному рівні, укладено ряд угод з вищими навчальними закладами про створення навчально-наукових та виробничих комплексів. Ми рівняємось на ці заклади і пишаємось співпрацею, тому що кожний з них має свою історію і традиції.

Ці угоди дають право найздібнішим із наших випускників продовжувати навчання у провідних вищих навчальних закладах країни. Такі студенти зараховуються до ВНЗ відразу на 3-й курс. На даний момент ми ведемо плідну співпрацю із наступними навчальними закладами:

Асоціація поліграфічних ПТНЗ

Наш заклад є почесним членом «Асоціації поліграфічних професійно-технічних навчальних закладів». Це дає змогу постійно вдосконалювати навчальний процес згідно тих вимог, які диктує сучасний ринок праці шляхом переймання та примноження досвіду підготовки фахівців у найкращих навчальних закладах галузі. До асоціації входять провідні освітні установи з усієї України: