Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Партнери

З метою надання своїм учням найкращих можливостей для подальшої самореалізації, ми активно беремо участь у різноманітних партнерських програмах. На даний момент ми успішно співпрацюємо з різними організаціями, підприємствами, установами.

Видавничо-поліграфічний кластер Дніпропетровщини

Роботодавці (8)

Випускники нашого закладу завжди можуть розраховувати на перше робоче місце, для цього ми співпрацюємо з великою кількістю компаній — замовників кадрів.

Навчальні заклади (9)

Після отримання будь-якої спеціальності в нашому училищі, кожен із учнів має академічні права на продовження свого навчання у вищому навчальному закладі, перейшовши відразу на 3-й курс (з доздачею академічної різниці).

Центр зайнятості

Співпрацюючи зі службою зайнятості, ми допомагаємо багатьом людям знайти собі роботу і підняти свій професійний рівень на вищу сходинку. Ми забезпечуємо головний принцип освіти – безперервна освіта протягом життя.

Наукові устанви

Підвищення якості освіти є пріоритетним напрямом нашої діяльності. Для вирішення цього складного завдання ведеться плідна співпраця з науковими інститутами.

Міжнародні організації

Співпраця з міжнародними організаціями і установами відкриває перед нами великі можливості з удосконалення освітнього процесу училища і проф-тех освіти в цілому.