Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Графік роботи гуртків

Назва Місце Час роботи Кіл-ть учнів Керівник
Науково-технічний
«Медіа» к. 10 2 та 4 середа місяця, 15:00—16:00 12 Гончарова І.П.
«Юний налагоджувальник» Виробничий корпус 14:00—15:00 28 Васильєва С.В.Завізіон Л.А.
«Технічне редагування» к. 8 кожна середа місяця, 14:30—15:30 12 Баранець О.В.
«Копір» к. 4 кожний вівторок місяця, 14:20—15:00 14 Шаршунович О.В.
«Акант» к. 6 3-я середа місяця, 14:20—15:00 9 Безродна Т.П.
Дослідницько-експериментальний
«Сучасне діловодство» к. 9 кожний четвер місяця, 14:20—15:00 7 Вдовіна О.О.
«Дизайнер-універсал» к. 8 кожний четвер місяця, 14:20—15:00 7 Юдіна М.В.
«Skynet» к. 5 2-й четвер місяця, 14:20—15:00 10 Шах В.С.
Еколого-натуралістичний
«Юний хімік» к. 13 2-й четвер місяця, 14:20—15:00 7 Родіна А.О.
«Екологічна стежка» к. 11 кожний вівторок місяця, 14:20—15:00 8 Біжко М.М.
Художньо-естетичний
«Пісенний вернісаж» Актова залакожний вівторок та середа місяця, 14:20—15:00 35-40 Журавський Л.П
«Берегиня» к. 19 1-й та 3-й четвер місяця, 15:00—16:00 10  Єлова Г.І. 
Клуб «Духовна спадщина» Читальний зал, бібліотека 1 раз на тиждень 30 Слинько Н.В.
Клуб «Оленка» Гуртожиток 1 раз на місяць, 19:00—21:00 20 Голубєва І.І.Довгань В.І.
Туристсько-краєзнавчий
Школа корпоративної культури та професійного іміджу Читальний зал щоденно (по групах), 09:00—16:00 25-40 Ковальова Г.В.
Спортивний
«Шляхами історії» к. 14 кожний понеділок місяця, 14:20—15:00 9 Ковбаса В.М.
Настільний теніс  Спортивна зала кожний понеділок місяця, 14:20—15:00 10 Нестерова Л.О.
ЗФП Спортивна зала кожна середа місяця, 14:20—15:00 15 Лепицька Ю.І.
Інші
«Світ кулінарії» Кулінарна лабораторія кожна п’ятниця місяця, 14:20—15:00 10 Скачкова О.А.
«Економіка для життя» к. 16 кожний вівторок місяця, 14:20—15:00 7 Афанасьєва О.Ю.
«Інтеграл» к. 17 2-й вівторок місяця, 14:20—15:00 11 Макаренко Т.М.
«Розкрий себе» Кабінет психолога 1-ша, 4-та середа місяця, 14:20—15:00 7 Казарінова Ю.В.
«English» к. 20 кожна середа місяця, 15:00—15:45 9 Ус Л.В.
«Євроклуб» к. 21 кожна середа місяця, 14:00—15:00 10 Нудьга В.О.
«Цікаві файли» Гуртожиток 1 раз на місяць, 19:00—21:00 10 Голубєва І.І.