Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

← Головна1 вересня 2012

Привітання від директора з Днем знань

Шановні учні!

Ось і розпочався новий навчальний рік. Педагогічний колектив щиро вітає всіх учнів ВПУ із його початком! Ми раді бачити першокурсників у стінах нашого навчального закладу і сподіваємось, що ДНЗ «МВПУ ПІТ» став для них по-справжньому рідним. Маємо надію, що новий навчальний рік стане не менш яскравим, ніж попередній, а педагогічний колектив і адміністрація докладуть максимум зусиль для цього!

Як директор, вважаю за свій обов’язок створити і всіляко підтримувати сприятливі умови для Вашого навчання, виховання, дозвілля, щоб кожен з Вас у наших стінах міг реалізуватися як творча особистість.

До речі, хотів би нагадати, що одним з найважливіших показників особистості є, як відомо, здійсненність (або нездійсненність) життєвого плану. Я бажаю всім молодим людям, які прийшли до нас вперше, взяти життєвим девізом один з найулюбленіших американських висловів – «self-made man» - «Людина, що зробила себе сама». У суспільстві поважають людей, які досягли вершин без багатих батьків, впливових родичів, коли все залежить від власних рис характеру, здібностей і безмежного бажання піднятися щаблями процвітання.

Тож попереду на нас усіх чекає багато цікавого! Шукайте щось нове для себе в усьому, працюйте, навчайтеся, помиляйтеся та виправляйте помилки! Не бійтеся труднощів і успіх до Вас прийде!

С повагою, від імені педколективу