Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

← Головна9 грудня 2011

Професійний тиждень з комп’ютерних професій «Моя професія — моя гордість»

Згідно наказу ДНЗ «МВПУПІТ» № 159 від 01.09.2011 р. на виконання Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011–2015 роки, а саме реалізації «Відновлення престижності робітничих професій шляхом профорієнтаційної роботи з населенням» і «Створення соціальної реклами престижності робітничих професій» було проведено професійний тиждень з комп’ютерних професій. Тиждень проходив під гаслом «Моя професія — моя гордість» з 05.12.11 по 09.12.11р.

На засіданні циклової комісії було обговорено та затверджено заходи проведення тижня професій.

Заходи визначенні в рамках професійного тижня

05.12.2011р. було відкрито тиждень комп’ютерних професій в актовій залі. Запрошені всі учні з комп’ютерних професій, а також гості та адміністрація навчального закладу. Учні самостійно анотували презентації по професії, які підготували самі.

В групі № 3 проведений конкурс «Фотоколаж зачісок»

У конкурсі стіннівок приймали участь усі групи з комп’ютерних дисциплін І,ІІ,ІІІ,ІV,V курсів, групи № 1, 2, 3, 8, 12,16 з таких професій «Оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки», «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

На протязі всього тижневика були підготовленні теми 15-ти хвилинок:

Також у рамках професійного тижня були проведені

  1. Майстер-клас “Flash-банери” Учні ознайомилися з створенням анімацій та гіперпосилання. Мета уроку «Самоосвіта – удосконалення своїх знань».
  2. Відкрита виховна година на тему «Моя професія-моя гордість». Мета: Проявлення патріотизму та любові до обраної професії.
  3. Професійна майстерність «Створення ілюстрованих документів в програмі Microsoft Word». Мета: Вивчення інструментів малювання.
  4. Акція «Студент-студенту». Студент 4курсу презентував роботу в графічній програмі учням1 курсу.
  5. Майстер-клас Тема: Створення портрету в програмі Adobe Fashion. Мета: удосконалення знань, вмінь та навичок при роботі з графічними програмами.
  6. Майстер- клас. Учні V курсу вчили заповнювати технологічні картки, з додрукарською підготовкою та працювати з технічною документацією на поліграфічних підприємствах. в групі ІV курсу.
  7. Виховна година «Гуморина». Мета:Створення позитивної атмосфери в групі.
  8. Відкритий урок-змагання “Апаратне забезпечення ПК. Підключення периферійних пристроїв”. Розгадування тематичних кросвордів.
  9. Створений куточок цікавої інформації з прислів’ям, цитатами та анекдотами про комп’ютерщиків.
  10. В останній день тижневика було підведення підсумків. Показано презентацію з фотографіями проведення заходів під час тижневика в актовій залі перед учнями та запрошеними. Нагороджено сертифікатами найталоновитіших учнів, які приймали найактивнішу участь під час тижневика комп'ютерних професій. Були нагородженні учні всіх групп. Закінчився тижневик цікавими номерами художньї самодіяльності учнів.