Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

← Головна25 листопада 2011

Професійний тиждень з професії «Секретар керівника». Моя професія — моя гордість

Згідно наказу ДНЗ МВПУ ПІТ № 159 від 01.09.2011р. на виконання Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти на 2011—2015 роки, а саме реалізації «Відновлення престижності робітничих професій шляхом профорієнтаційної роботи з населенням» і «Створення соціальної реклами престижності робітничих професій» було проведено професійний тиждень з професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)».Тиждень пройшов під гаслом «Моя професія — моя гордість» з 21.11.2011р. по 25.11.2011р.

На засіданні циклової комісії було обговорено та затверджено заходи проведення тижня професії. Визначені такі заходи:

У конкурсі стіннівок приймали участь учні І, ІІ, ІІІ, ІV курсів, групи № 9, № 10, № 15, № 19., що навчаються за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)», «Адміністратор» та спеціальністю «Діловодство». Учні самостійно анотували свої роботи. Гості та запрошені навчального закладу могли оцінити творчість учасників на виставці стіннівок.

Конкурс з розгадування професійного кросворду серед учнів груп № 9, 19 проходив у кабінеті № 1 навчального закладу. Учасники конкурсу відповідали на питання а в кінці обмінялися кожен своїми міні кросвордами. Гра відбулася жваво, учні були зацікавлені у представлені своїх знань. У середу в навчальному корпусі о 12 годині у кабінеті № 8 відбулася апробація електронного підручника з ділової комунікації. Участь взяли учні групи № 9, 10, 19.

Четвер – у читальному залі бібліотеки навчального закладу за участю учнів групи № 9, 10, 15, 19, членів циклової комісії «Діловодства», представників методичної ради училища, директора навчального закладу В.А.Макарова і запрошено гостей із навчально-методичного центра ПТО у Дніпропетровській області у рамках започаткованої занятості «Клубу професійної компетенції» учениця групи № 15 за спеціальністю «Діловодство» Дзюба Юлія представила навчально-наукову робот «? - Портфоліо учня» як зразок методики накопичення особистості навчальної інформації учня для удосконалення його професійної компетенції та аналізу навчального і кар’єрного росту.

У цей день відбулося нагородження учні. Спочатку привітали з фаховим святом представники адміністрації навчального закладу, викладач спецдисциплін, майстри виробничого навчання. Потім пройшло вручення сертифікатів про перемогу в конкурсах учасникам-переможцям, нагородження подарунками. Наприкінці учні висловили подяку про творче натхнення у професійній діяльності та проведення професійного тижня.

Активний тиждень професії вніс виховну лінію у відзначення професійного свята, дію патріотизму та любові до обраної професії серед учнів, що навчаються за професією «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)».

Були нагороджені групи № 9, № 10, № 15, № 19:

у номінації КРАЩА СТІНІСКА:

у номінації ПРОФЕСІЙНИЙ КРОСВОРД:

П’ятниця – останній день свята. Його відзначили вікториною «Я знаю… » серед учнів груп № 9, № 10, № 15, № 19. та № 13. Учні відповідали на питання та отримували подарунки.