← Головна23 вересня 2021
Вивчаємо рідне місто

Сьогодні, був дуже насичений день. 10 група разом із викладачами, відвідали цікаве, та унікальне місце, що ж це за місце таке?
«Менора» — неповторний архітектурний комплекс, який став найбільш масштабним проектом не тільки в місті Дніпро, а й у всій України
А точніше, Музей «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні, де кожен учень зміг згадати про події 1941–1944 років. Відчути події того періоду, побувати частиною душі в той час, отримати нові, корисні знання
А відмінною, неймовірно-чудовою особливістю Музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні» є те, що в експозиціях окрім традиційних вітрин з експонатами, використовуються мультимедійні інсталяції, голограми, трансляція відео- і аудіозаписів.
І ми змогли власними очима ознайомитись з цією особливістю