Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Вахта пам’яті

У ДНЗ «МВПУ ПІТ» організація виховного процесу молоді базується на чинній нормативно-правовій базі, суспільних нормах моралі, національних, регіональних та сімейних традиціях. Одним із провідних напрямків в роботі є реалізація ЗУ «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років». У цьому розділі пропонуються до Вашої уваги матеріали, що завжди спонукатимуть нас пам’ятати про всесвітньо-історичне значення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, яка справила вирішальний вплив на весь хід Другої світової війни

Заходи

Виходячи з історичних традицій Українського народу про збереження пам’яті про захисників Вітчизни, зважаючи на необхідність постійного піклування про ветеранів Великої Вітчизняної війни та жертв нацизму, у нашому навчальному закладі планується різні заходи, в яких Ви можете прийняти участь, або ознайомитись із їх змістом.

Спогади

Шанобливе ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Великої Вітчизняної війни є священним обов’язком держави і громадян України. Основними формами увічнення подвигу народу-переможця в ДНЗ «МВПУ ПІТ» є: організація показу художніх та документальних фільмів про Велику Вітчизняну війну 1941–1945 років; відображення героїчних подвигів учасників Великої Вітчизняної війни у творах літератури і мистецтва, нарисах учнів училища та їх родичів, альбомах пам’яті, засобах масової інформації; запровадження дослідно-пошукової роботи; збереження куточку бойової та трудової слави періоду Великої Вітчизняної війни. Запрошуємо всіх бажаючих поділитись спогадами до плідної співпраці.

Навчальні проекти

Сьогодні як і в зарубіжних так і у вітчизняних закладах освіти, метод проектів активно і успішно розвивається і набуває все більшої популярності за рахунок раціонального поєднання теоретичних знань і їх практичного застосування для вирішення конкретних проблем.

Книга пам’яті