Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Навчальна робота

Нашим основним завданням, як навчнального закладу, є надання якісної освіти нашим учням. За ради своєї мети ми постійно покращуємо та розвиваємо навчальні процеси в стінах нашого закладу. Цьому сприяє велечезний досвід наших викладачів та керівництва, що розуміє у якому напрямку має рухатись освіта у сучасному світі.

Налагуджування освітнього процесу є вкрай складна й відповідальна задача для будь якої освітньої організації, адже від рішень що приймаются в цьму питанні залежить професіний рівень наших випусників, а отже якість майбутнього життя.

Результати моніторингу якості освіти перший семестр 2019–2020 н.р.pdf

Планування теоретичної підготовки на 2017–2018 н.р..pdf

Щоденник.ua

«Щоденник.ua» як сучасний електронний засіб усіх суб’єктів навчального процесу (учнів, батьків, викладачів)

«Щоденник.ua» унікальний Інтернет-проект, метою якого є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу, який служить електронним аналогом обліку успішності учнів у навчальному закладі. Тут збираються і обробляються дані, які представлені в зручному для сприйняття вигляді і доступні в будь-якій точці, де є підключення до Інтернет.

Доступ в систему здійснюється тільки за спеціальним кодом, отриманим в ПТНЗ.

Функції щоденника:

Більш детально з даним ресурсом можна ознайомитися на сайті www.shodennik.ua (вхід до сиситиеми лише для робітників та учнів навчального закладу)