Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Навчальна робота

Нашим основним завданням, як навчнального закладу, є надання якісної освіти нашим учням. За ради своєї мети ми постійно покращуємо та розвиваємо навчальні процеси в стінах нашого закладу. Цьому сприяє велечезний досвід наших викладачів та керівництва, що розуміє у якому напрямку має рухатись освіта у сучасному світі.

Налагуджування освітнього процесу є вкрай складна й відповідальна задача для будь якої освітньої організації, адже від рішень що приймаются в цьму питанні залежить професіний рівень наших випусників, а отже якість майбутнього життя.

Планування теоретичної підготовки на 2017 – 2018 н.р..pdf

Щоденник.ua

«Щоденник.ua» як сучасний електронний засіб усіх суб’єктів навчального процесу (учнів, батьків, викладачів)

«Щоденник.ua» унікальний Інтернет-проект, метою якого є створення єдиної освітньої мережі для всіх учасників освітнього процесу, який служить електронним аналогом обліку успішності учнів у навчальному закладі. Тут збираються і обробляються дані, які представлені в зручному для сприйняття вигляді і доступні в будь-якій точці, де є підключення до Інтернет.

Доступ в систему здійснюється тільки за спеціальним кодом, отриманим в ПТНЗ.

Функції щоденника:

Більш детально з даним ресурсом можна ознайомитися на сайті www.shodennik.ua (вхід до сиситиеми лише для робітників та учнів навчального закладу)