Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Конкурсні торги

У зв’язку з активним розвитком і постійним прагненням надавати найкращі умови навчання для наших учнів, все частіше виникала проблема закупівель різноманітної продукції, розхідних матеріалів, а також пошук організацій що надають ті чи інші послуги.

Справа в тому, що ринок послуг та збуту дуже великий і проаналізувати його весь в пошуках потрібного для нас товару чи послуги стало неможливо. Саме тому було прийнято рішення про створення, а згодом і створено комітет з конкурсних торгів.

Нормативні документи:.pdf

Річній план закупівель на 2015 рік Затверджено рішенням комітету з конкурсніх торгів від 30.01.2015 року

Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний): лот № 1 — 67 000 м³; лот № 2 — 3 000 м³

Інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (газ природний): лот № 1 — 67 000 м³; лот № 2 — 3 000 м³

Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води: лот № 1 — 540,000 Г/Калл.; лот № 2 -­ 300,000 Г/Калл.

Інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Пара та гаряча вода; постачання пари та гарячої води: лот № 1 — 540,000 Г/Калл.; лот № 2 -­ 300,000 Г/Калл.

Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції Енергія электричка: ­ 284 000 кВт⋅год

Інформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Енергія электричка: ­ 284 000 кВт⋅год

Положення про комітет з конкурсних торгів Загальні положення, функції, організація діяльності, права та обов’язки членів комітету.
Затверджено директором МВПУПІТ В. А. Макаровим