Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

Відкритий доступ

Діяльність нашого закладу регламентується наказами та правилами затвердженими Міністерством науки і освіти. Базуючись на законі України, а також на положеннях, дія яких поширюється на професійно-технічні освітні установи, створюються правила, накази, акти та інші документи, що складають правову базу училища.

Тендери

Існування будь-якої організації неможливе без проведення різноманітних тендерів на закупівлю товарів та надання послуг. Така діяльність вимагає міцної правової підтримки і чіткого формулювання завдання, — тендерн6ого завдання.

Рішення педради

З метою запровадження демократизації та прозорості освітнього процесу у цьому розділі пропонуємо для ознайомлення рішення педагогічного колективу ДНЗ «МВПУПІТ»

Внутрішні документи

У цьому розділі можна ознайомитись з наказами і правовими документами, що діють всередині нашого училища, так званими, — внутрішніми документами.

Відкриті ресурси

За статтею 30 Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VIII Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій пропонує відкриті ресурси з інформацією про свою діяльність

Ліцензування

Даний розділ створено з метою оприлюднення інформації про ДНЗ «МВПУПІТ», на підставі якої Обласною державною адміністрацією приймається рішення щодо ліцензування освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти для закладу освіти.