Наш логотип

Міжрегіональне вище професійне училище
з поліграфії та інформаційних технологій

logo Euroclub Євроклуб

Наш заклад є активним учасником оновлення змісту освітнього простору України в галузі профтехосвіти. Ми готуємо робітничі кадри для підприємств поліграфічного напрямку та молодший управлінський персонал для установ і організацій регіону.

Декілька років тому ми розпочали підготовку кадрів за рівнем «молодший спеціаліст», що змусило нас знаходити нові шляхи розвитку всього освітнього процесу. Оскільки ми завжди були прихильниками новаторського підходу в освітній системі, ми звернулись до досвіду наших закордонних колег. Це, в свою чергу, змушує нас вийти за межі України, зокрема до країн Європи.

Тому створення Євроклубу є логічним продовженням нашої інтегральної діяльності у світовий інформаційний простір. Євроклуб існує порівняно недовго. Але за цей короткий час вже сформовано концепцію діяльності, сплановано проекти, створено організаторсько-волонтерську групу.

Нижче представлений архів газет виданих Євроклубом:.pdf

№ 1, травень 2009р.

№ 2, вересень 2009р.

№ 3, листопад 2009р.

№ 4, грудень 2009р.

№ 5, березень 2010р.

Нижче представлений список організаційних документів:.pdf

Статут євроклубу Положення про діяльність євроклубуМета, завдання, форми та методи діяльності та інше.
Перспективний план роботи.pdfна 2009–2010 навчальний рік

Ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь та здійснити обмін думками щодо розвитку інформаційного суспільства у рамках єднання.